Міжнародний форум «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє»

Громадська організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» інформує, що 17-18 листопада 2016 року відбудеться Міжнародний форум «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє».

Офіційним партнером підготовки, організації, проживання учасників та проведення форуму є Парк-готель «Древній Град».

Інформаційним партнером форуму є журнал «Афіша міста Львів».

В роботі зазначеного заходу візьмуть участь:

Олександр Сергійович Лієв — кримський політик, екс-Міністр туризму АР Крим, екс-перший заступник генерального директора НТКУ, радник міністра аграрної політики України, експерт туристичної галузі.

Микичак Ірина Володимирівна — В.о. директора Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації,

Зуб Володимир Іванович — начальник управління охорони здоров’я, заступник директора Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, а також головний спеціаліст Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Світлана Євсеєва.

Основною метою проведення форуму є налагодження взаємодії медичного, страхового, дипломатичного, туристичного сегменту між собою і державними органами влади. Аудиторією форуму буде медичний, страховий, військовий, дипломатичний, туристичний і державний сектор. Завдання організаторів — організація заходів, налагодження контактів серед медичного, туристичного та державного секторів, координація страхового сектора, консультаційні послуги з фінансових і юридичних питань.

Проведення Міжнародного форуму із медичного туризму у середині листопада 2016 року має на меті об’єднати ідеї туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями та досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном. Ваша підтримка у проведені форуму це чудова можливість долучитися до оновленої медичної туристичної складової бізнесу в Україні та сприяти залученню інвестицій на Львівщині.

Програма заходу та список учасників форуму доопрацьовується. Приєднуйтесь до участі та роботи форуму.

 

Меню